Kurumsal etkinlik çalışmalarıyla sektörde iz bırakan markamız FA Organizasyon, Artıtech Air Springs firmasının yönetim kurulu toplantı organizasyonunu üstlendi!

 

Fuar tanıtımında gerçekleşen yoğun iş temposunu hafızalardan bir müddet uzaklaştıran butik organizasyon etkinliği, 4 Nisan’dan 6 Nisan’a kadar sürecek.

 

Üç günlük süre zarfında da müzik sektörünün başarılı isimleri sahnede yer alacak. 4 Nisan’da Artsekro Orkestrası Feat. Pınar geniş repertuvarı ile etkinliğe farklı bir hava katacak. O Ses Türkiye performansıyla hafızalarda yer edinen güçlü yorumcu Seda Yiyin 5 Nisan’da müzikseverlerle buluşacak. Etkinliğin kapanışı niteliğinde olan son performans ise Artsekro Orkestrası Feat. Ferihan’a ait olacak. Pek çok sanatçının katılacağı organizasyonda; üç enstrüman ve birer solist yer alarak akustik performanslar gerçekleşecek.

 

FA Organizasyon’u Tanıyın!

Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren ve İstanbul organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler, dernek geceleri, orkestra grupları, alternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, ses & sahne & ışık sistemleri ve muhtelif organizasyonlar üzerinde pazar payına sahip organizasyon firmasıdır.