Bütün yılın stresini, bir gecede atmak ve yeni yıla bomba gibi girmek için FA Organizasyon tarafından düzenlenen Azerbaycan gala gecesi tam da size göre!

 

Sizde hemen Gence Ramada Plaza Hotel ile iletişime geçebilir ve sıra dışı bir gece geçirmek için rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

 

Muhteşem sesi ile dinleyenleri kendine hayran bırakan Demet Aktaş ve Hayat, FA organizasyon şirketi tarafından düzenlenen yılbaşı gecesinde sahne alıyor. Azerbaycan’da gerçekleştirilmesi planlanan eğlence için tüm hazırlıklar tamamlandı. Ayrıca Fa organizasyon, en çok sevilen sanatçılardan biri olan Demet Aktaş ve hayat hanım ile muhteşem bir geceye ev sahipliği yapmakla beraber, farklı sürprizler ile de konuklarını şaşırtacağı sözünü verdi

 

FA Organizasyon ortaklığında Gence Ramada Plaza Hotel, konukları için zengin bir menü, karşılama kokteyli ve sınırsız içki servisi sunacak. Gecenin daha da eğlenceli geçmesi için de kaide değer bir dans gösterisi yapılacak. Havuz başında düzenlenmesi planlanan organizasyona katılan küçük misafirler için de uyku odaları oluşturacak. Damak tadınıza hitap eden ikramlar ve içecek ile enerjinizi tazeleyebilir ve eğlencenin tadına doyabilirsiniz.

 

2019 yılına dolu, dolu başlamak ve renkli bir gece geçirmek isteyenler, şimdiden rezervasyonlarını yaptır. Farklı etkinliklere ev sahipliği yapan organizasyon şirketi, bu yılbaşı gecesi için sınırları biraz daha zorlayacak. Gence Ramada Plaza Hotel veya FA Organizasyon Azerbaycan şubesi ile iletişime geçebilir ve sıra dışı bir gece geçirmek için rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.