Kayseri Flamingo Deluxe düğün salonu ile markamız FA Organizasyon’un ortak çalışmalar yürüttüğü Flamingo Family Club projesinin lansmanı beğeniyle karşılandı!

 

550 kişinin üzerinde katılımın olduğu gecede Flamingo Family Club projesinin promosyon ürünleri misafirlerimize takdim edildi. Diyetisyeninden güvenlik ekibine, moda tasarımcısından moto kuryelere olmak üzere çalışmada emeği geçecek isimler tanıtıldı ve güçlü bir ekibin başaracağı büyük işlerin sinyali verildi. Gecede ‘kap getir kap götür’ projesine ilişkin bilgilerde verilerek araçlardan misafirlerimize bahsedildi

 

Pek çok ünlü ismin yer aldığı etkinlikte Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi ile sevilen şarkıcı Öykü Gürman 15 yıllık aranın ardından yeniden bir araya geldi ve eski günleri birlikte andılar. Öykü Gürman’ın Cemil İpekçi’ye kalpli balonlar hediye etmesi aralarındaki dostluk ilişkilerini bir kez daha tazeledi. Yaklaşık üç saate yakın bir sürede sahnede yerini alan Öykü Gürman, sevilen şarkılarını müzikseverlerle paylaşarak eğlenceli dakikalar yaşadı ve sahneden inmek istemediğini belirtti. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Asiye Kaleli rolüyle beğeni toplayan Öykü Gürman, misafirlere keyifli anlar yaşattı. Öykü Gürman’ın yanı sıra DJ ekipleri de geceye renk kattı.

 

Düğün organizasyonları ile öne çıkan Flamingo Deluxe, Flamingo Family Club konseptiyle Kayseri’yi kucaklamayı hedefliyor.

 

Flamingo Deluxe ailesine  ‘Flamingo Family Club’ projesinde FA Organizasyon’u tercih ettiği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.