Hizmetlerimizi beğeniyle karşılayan Gümülcine Türk Gençler Birliği (GTGB) isimli kuruluş, 90. yılına ilişkin etkinliğinde FA Organizasyon’u tercih etti!

 

Kurumsal etkinlik çalışmalarını unutulmaz bir şekilde dizayn eden markamız; orkestra grupları ve alternatif etkinlikler adı altında gerçekleşen dans gösterileri ile dikkat çeken bir organizasyona imzasını attı.

 

Bir dönem Cem Karaca ve Barış Manço’nun üyesi olduğu sevilen müzik grubu Kurtalan Ekspres’te 90. yıl etkinliğinde yer aldı. Gecede, sevilen şarkılar hep bir ağızdan söylendi ve müzikseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

 

Kurumsal etkinlikler, alternatif etkinlikler, düğün organizasyonları ve festival organizasyonları gerçekleştiren markamız FA Organizasyon, yurt dışı faaliyetleriyle sektörde iz bırakmaya devam ediyor.

 

FA Organizasyon’u Tanıyın!

Yurt içi ve yurt dışında organizasyon çalışmaları sürdüren ve İstanbul organizasyon şirketleri alanında deneyim sahibi FA Organizasyon; sanatçı organizasyonları, festival organizasyonları, düğün organizasyonları, kurumsal etkinlikler, orkestra grupları, alternatif etkinlikler, sanatçı menajerliği, ses & sahne & ışık sistemleri ve muhtelif organizasyonlar üzerine piyasada yer edinmiş güçlü bir kuruluştur.