İstanbul etkinlik ajansı konusunda faaliyet gösteren FA Organizasyon, kurumsal etkinlik projelerinize uygun çözümler konusu hakkında bilgilendirdi!

Kurumsal etkinlik denildiğinde akla ilk gelen açılış törenleri, eğitim &seminer çalışmaları, lansman geceleri, kutlama törenleri ve bayi toplantılarıdır. Sayılan toplantıların genel özelliği resmi görünüme sahip olmaları ve ciddiyetle yürütülecek bir organizasyona ihtiyaç duymalarıdır.

FA Organizasyon, kurumsal projelerde sizler için uygun çözümler sunmaktadır. Markamız bu noktada etkinliğinize uygun konsept seçimi ile profesyonel hizmet vermektedir. Konsepte uygun etkinlik çözümlerini sırası ile inceleyelim…

Kurumsal Etkinlik Türleri

1- Kongre & Sempozyum

kurumsal-etkinlik-projelerinize-uygun-cozumler
Kurumsal Etkinlik – Kongre & Sempozyum

Kongre ve sempozyum çalışmalarında; ilk etapta içerik belirlenerek tasarım çalışmalarına başlanmaktadır. Akabinde etkinliğin yapılacağı mekan seçilerek, alanın düzenlenmesi sağlanmaktadır. Bu esnada; etkinliğin duyurulmasına ilişkin reklam ve grafik tasarım çalışmalarını FA Organizasyon özenle yürütmektedir.

FA Organizasyon olarak; yapılacak etkinliğin gidişatını tespit ederek aynı anda gerekli revize işlemlerini de yerine getirmekteyiz. Kongre & sempozyum etkinlikleri esnasında saha görevlilerimiz devamlı kontrol halindedirler ve olası bir aksaklık yaşanmasını engellemektedirler. Katılımcıların daha konforlu bir ortamda vakit geçirmesi için de alanın devamlı temiz kalmasını görevli personelimiz sayesinde sağlamaktayız.

Öte yandan misafirlerimizin beklenmedik talepleri hızlı bir şekilde çözülerek cevaplandırılmaktadır. Bu kapsamda FA Organizasyon, etkinlik süresince çözüm odaklı bir performans sergilemektedir.

 

2- Lansman

Lansman geceleri, baştan sona kusursuz bir proje hazırlığı ve ciddi bir organizasyon uygulaması gerektirmektedir. Üstlenilen proje hayata geçirilirken olası en ufak sorun hesap dahilindedir. Bu sayede her türlü olumsuzluğa karşı tedbir alınması söz konusudur.

 

3- Bayi Toplantıları

Bayi toplantıları; ticari ilişkilerin bir kenara itilerek samimi bir bağın kurulmasının organizasyonlardır. Katılımcıların yeterli memnuniyeti sağlaması hafızalarda iyi şekilde yer edecek ve iş ilişkilerinde ilk tercih olunmasını sağlayacaktır. FA Organizasyon bu noktada paydaşlarıyla profesyonel ve saygın bir çalışma yürüterek kaliteli ve kapsamlı bir proje ortaya çıkartmaktadır.

 

4- Festivaller

Kurumsal etkinlik kapsamında düzenlenen festivaller, geniş bir kitlenin katılım sağladığı organizasyonlardır. Burada amaçlanan; kurumsal firmaların belirli aralıklarda, ulusal ya da uluslararası düzeyde katılım sağladığı büyük çaplı tanıtım faaliyetlerinin düzenlenmesidir. Festival etkinlikleri özellikle küresel markaların ve belediyelerin önem verdiği çalışmalardır. Her yıl pek çok kişiye ulaşan etkinlikler oluşturan FA Organizasyon, festival projeleriyle hafızalarda yer edinmektedir.

 


Etkinlik ajansları konusunda çalışmalar yürüten firmamız, kurumsal etkinlikler kapsamında konsepte uygun çözümler sunmaktadır. Siz de FA Organizasyon ile tanışarak kurumsal etkinlik konusunda profesyonel destek almaya ne dersiniz?

Hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► http://faorganizasyon.com.tr