Organizasyon şirketleri noktasında çalışmalar yürüten FA Organizasyon, kurumsal piknik organizasyonu konusunu detaylandırdı!

 

Kış bitti bahar geldi derken yaz sıcaklarında, yoğun iş temposunu içerisinde, nefes almak da gereklidir değil mi? Yoğun şekilde çalışarak geçirdiğiniz bir dönemin arkasından çalışanların, performansını yükseltmek yorgunluklarını bir nebze olsun azaltmak için hep birlikte eğlenmeye ne dersiniz?

 

Kurumsal piknik organizasyonu, özellikle çalışanlar ve ailelerinin de katıldığı çok keyifli ve bir o kadar devamı beklenen organizasyonlardır. Bu tarz etkinlikler klasik pikniklere nazaran, katılımcılar pek de bir şeye dokunmak istemez burada amaç toplu halde eğlenmek ve stresi atmaktır. Katılımcı sayısı yüksek etkinlikler olduğundan, bu tarz organizasyonların büyük titizlikle organize edilmesi gerekmektedir.

kurumsal-organizasyonlar-kurumsal-piknik-organizasyonu-hakkinda-bilgi-alin
Kurumsal Piknik Organizasyonu

Özellikle yeme içme hizmetleri noktasında, kusursuz bir çalışma ortaya koymak kurumsal organizasyon kalitesini belirleyici bir faktördür. Yeme içme hizmetlerinin yanı sıra piknik alanında dans gösterileri, şovlar, çeşitli eğlence oyunları, müzikli eğlenceler şeklinde destekleyici faaliyetlerin de yer alması etkinliği zengin bir hale getirmektedir.

FA Organizasyon size ve çalışanlarınıza unutulmaz bir kurumsal piknik organizasyonu yaşatmak amacıyla, profesyonel ekibiyle yanınızda. Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ile unutulmayacak bir etkinlik ortaya koymaktadır.

Kurumsal Piknik Organizasyonu Hizmet Kapsamı

kurumsal-organizasyonlar-kurumsal-piknik-organizasyonu-hakkinda-bilgi-alin

  • Misafirlerin karşılanması, sizin talebiniz doğrultusunda bando ya da mehter takımı, hosteslerin eşliğinde sağlanabilmektedir.
  • Etkinliğinize davetli olan herkese sokak satıcısı konseptinde pamuk şekeri, patlamış mısır, dondurma gibi ikramlıklar sunulabilmektedir.
  • Pikniğe gelen ailelerin çocuklarını eğlendirmek amaçlı palyaço yüz boyama standı, sosis balonlarla şekil yapma, kostümlü animatörler eşliğinde oyunlar, sihirbazlık gösterileri, kukla gösterileri, uzun adam show gibi etkinliklerle eğlenceli vakit geçirebileceklerdir.

kurumsal-organizasyonlar-kurumsal-piknik-organizasyonu-hakkinda-bilgi-alin

  • Kurumsal piknik alanında profesyonel ses & sahne sistemimiz eğlence dolu anlar yaşatmaktadır. Organizasyon kapsamında orkestra eşliğinde, dans gösterileri de yer almaktadır.
  • Geleneksel oyunlar da piknik alanında yerini almaktadır.
  • Çocuklar ve büyüklere hitaben şişme oyun alanları ve Rodeo da alanda talebiniz doğrultusunda bulunmaktadır.
  • FA Organizasyon; kurumsal piknik organizasyonu sürecince alanda renkli minderler, masa ve sandalyeler, şemsiyeler ve çadırlar yerleştirerek alanı ziyarete hazır hale getirmektedir. Bununla beraber organizasyon sürecince kamera ve fotoğraf çekimleri yine sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde yer alacaktır.

 

Çalışanlarınızın iş verimliliğini ve motivasyonunu artırmayı hedefliyorsanız, kurumsal piknik organizasyonumuz emrinize amadedir.


Daha fazla bilgi için hemen arayın ► +90 212 212 11 66

Veya web sitemizi ziyaret edin ► faorganizasyon.com.tr