Sabancı grubu her yıl düzenlediği etkinliklerini bu yıl 29 Haziran’da Samsun Ladik’te start veriyor. Düzenlenen etkinliğe Sabancı yönetim kurulunun üyeleri de katılım sağlayacak!

 

Profesyonel bir şekilde hazırlanan bu etkinliğin içeriği oldukça dolu olması ile ön planda yer alıyor. Özel bir program olmasının yanı sıra katılımın üst düzey olmasından dolayı ünlü sanatçılarda etkinlikte yer alacak. FA Organizasyon olarak bünyemizde yer alan ünlü sanatçı Didem Delen ve orkestrası katılımcılara unutamayacakları bir an yaşatacak. FA Organizasyon geçen yıl Sabancı etkinliklerin hazırlanması aşamasında yer almış ve başarısı dolayısı ile bu yılda tercih edilmesine olanak sağlamıştır.

 

Sabancı Etkinliklerinde FA Organizasyon Tercih Edildi!

FA Organizasyon olarak etkinliklerin ve galaların hazırlanma aşamasında kurumsal bir alt yapı ile hizmet veriyor ve bunu da uzman personel ile yerine getiriyoruz. Etkinlik ve organizasyon firmaları arasında lider şirketler ile çalışan ender firmalardan biri olarak yer almamız ve hizmet içeriğini profesyonel bir şekilde yerine getirmemiz tercih edilmemize olanak sağlıyor. Sabancı Holding için özel olarak yapılan bu etkinliğin her detayına önem verilmiş olup katılımcıların rahat etmesi için titiz bir çalışma yürütülmektedir. Geçen dönem Sabancı Holding tarafından düzenlenen kurumsal etkinlik çalışmasında beğeni kazanan FA Organizasyon bu dönem ünlü sanatçısı Didem Delen ile katılım sağlıyor. Organizasyonda ünlü sanatçı seslendireceği şarkılar ile katılımcıların eğlenmesini sağlayacak ve özel şovlarla katılımcılara eğlenceli bir an yaşatılacaktır.

 

Kurumsal Etkinliklerde FA Organizasyon İlk Sırada Yer Alıyor!

Kurumsal etkinliklerin ve galaların hazırlanması konusunda FA Organizasyon geliştirdiği stratejik yöntemler ile müşterilerine katkı sağlıyor. Ünlü sanatçıları bünyesinde bulunduran markamız, etkinliklerin beğeni kazanması için titiz bir çalışmaya imza atıyor.